{{ item.Quote }}

Stormguard
E+ 2

€ 6.599

Contact
Delen

MET EEN KRACHTIGE, NIEUWE MOTOR, SOEPELE VERING, CARBON RIEMAANDRIJVING EN UNIEKE, ZWEVENDE ACHTERDRAGER IS DE NIEUWE STORMGUARD E+ DÉ SUV ONDER DE E-BIKES. VAN PRAKTISCH DAGELIJKS GEBRUIK TOT MEERDAAGSE AVONTUREN, JE MOGELIJKHEDEN ZIJN ONEINDIG.

BELANGRIJKSTE KENMERKEN

Soepele controle:

De vering met 100 millimeter veerweg voor en achter absorbeert schokken en trillingen. Aan het frame zit een unieke, zwevende achterdrager, waardoor het achterwiel vrij kan bewegen en de vering z’n werk doet, ook als de drager bepakt is (tot 20 kilo). De vering houdt beide banden in contact met de grond, zelfs op ruwe wegen.

Onderhoudsarm:

De carbon riemaandrijving gaat meer dan 10.000 kilometer mee, zelfs onder zware omstandigheden. Het betrouwbare naafsysteem met interne versnelling kan zware lasten en lange afstanden aan.

Krachtige ondersteuning:

De nieuwe SyncDrive Pro-motor, ontwikkeld in samenwerking met Yamaha, levert tot 85 Nm soepele, natuurlijke trapkracht. De EnergyPak 800 biedt 800 Wh vermogen voor langere ritten.

Actieradius

Welke actieradius kan ik verwachten met mijn e-bike?

Het bereik met een enkele acculading kan sterk variëren, afhankelijk van de omstandigheden, zoals het gecombineerde gewicht van de berijder en de lading, luchtweerstand, bandenspanning en loopvlakprofiel, veranderingen in terrein en hoogte; weg- of trailoppervlak, buitentemperatuur, onderhoud van de e-bike en de toestand van de accu.

De onderstaande tabel geeft een geschat maximaal bereik onder verschillende omstandigheden. De omstandigheden worden gecategoriseerd als zwaar, goed en ideaal. Zware omstandigheden doen zich meestal voor bij het rijden met een zware lading, sterke tegenwind of steile en lange beklimmingen.

Energypak 800 / SyncDrive Pro 2

  • Actieradius
  • Zwaar: 70 km 43 mijl
  • Goed: 140 km 86 mijl
  • Ideaal: 250 km 155 mijl

Technologieën

ALUXX SL Aluminium Technologie
OverDrive
SyncDrive Pro
RideControl Ergo 2
RideDash Evo
Energypak

Maatvoering en Geometrie

Onderstaande tabel en uitkomst alleen als referentie gebruiken. Neem contact op met een plaatselijke erkende Liv- of Giant-dealer om de juiste maat te bepalen. Beschikbare maten kunnen van land tot land verschillen.

bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  SMLXL
AZitbuis lengte (mm) (inch)44517,544517,546018,149019,3
BZitbuis hoek (degrees)73,5°73,5°73,5°73,5°
CFrame Lengte (horizontaal) (mm) (inch)58022,859523,46102463024,8
DBalhoofdbuis Lengte (mm) (inch)1254,91405,51556,11706,7
EBalhoofdbuis Hoek (degrees)69,0°69,5°69,5°69,5°
FVork Sprong (mm) (inch)512512512512
GNaloop (mm) (inch)82,43,282,43,282,43,282,43,2
HWielbasis (mm) (inch)115245,4116946118546,7120647,5
ILiggende achtervork lengte (mm) (inch)48018,948018,948018,948018,9
JBottom Bracket Drop (mm) (inch)401,6401,6401,6401,6
KStack (mm) (inch)62324,563725,165125,666526,2
LReach (mm) (inch)39515,64061641716,443317
NStuur breedte (mm) (inch)72028,372028,372028,372028,3
OStuurpen Lengte (mm) (inch)803,1803,11003,91003,9
PCranklengte (mm) (inch)1656,51656,51656,51706,7
QWielmaat 27,5"27,5"27,5"27,5"
Specificaties
  • Motor
    Giant SyncDrive Pro2 85Nm, PedalPlus 6-Sensor technology
  • Bedieningsunit
    Giant RideControl Ergo 2 remote, Smart Assist automatic mode, 5 manual support levels, USB-C (10W)
  • Display
    Giant RideDash EVO, high-angle visibility, 3" full color LCD display, on-board navigation
  • Accu
    Giant EnergyPak 800Wh, 22700 Lithium cell technology, Aluminium casing with highest safety standard (EN50604), CO2 Neutral production Giant EnergyPak Plus 250 range extender compatible
  • Lader
    Giant EnergyPak 6A smart charger, 60% in 2:15h
  • Connectivity
    Giant RideControl App enabled ANT+ wireless display signal with e-bike profile
  • Maten
    S, M, L, XL
  • Kleuren
    Black Diamond, Black
  • Frame
    ALUXX SL aluminum, 100mm Stable Link Suspension System, Overdrive 3, 1.8" - 1.5" head tube, w/ Integrated KSA18 kickstand mount, Giant EnergyPak Plus range extender compatible
  • Voorvork
    SR Suntour XCR 34 Boost 2-CR Air 29, 100mm travel, 1.125"-1.5" tapper steerer, 15LH-110
  • Demper
    Fox Float Performance, 165x38mm, trunnion, custom tuned
  • Stuur
    Giant Contour Comfort Riser 31.8x720mm
  • Handvatten
    Giant Connect Ego Max Plus
  • Stuurpen
    Giant Contour EVO display integrated stem (S/M: 80mm, L/XL: 100mm)
  • Zadelpen
    Giant Contact Switch, dropper, 30,9mm Vertical Remote
  • Zadel
    Selle Royal Vivo Ergo GTS
  • Pedalen
    Aluminum Platform
  • Shifters
    Shimano Nexus E5 RevoShift
  • Achterderailleur
    -
  • Remmen
    Shimano Deore, BR-MT420, 4-piston, hydraulic disc, 203mm
  • Remhendels
    Shimano Deore
  • Cassette
    Gates CDX stainless steel 32T rear sprocket
  • Ketting
    Gates CDX Carbon Drive 132T CenterTrack belt
  • Crankset
    Gates CDX CenterTrack 42T front sprocket Praxis e-Cadet crankarm set
  • Velgen
    Giant AM 27.5, Tubeless ready, 30mm inner width, e-bike optimized
  • Naven
    Shimano HB-MT410 15x110 thru-axle Disc [F] Shimano Nexus E5 [R]
  • Spaken
    Sapim Strong [R] Race [F], e-bike optimized
  • Banden
    Maxxis Rekon 27.5x2.6", 60TPI Foldable TLR EXO
  • Extra's
    Tubeless kit (liquid, valves, levers, manual, tool)
  • Verlichting
    Recon E HL100 StVZO [F] Supernova E3 Tail Light - fender integrated
  • Slot
    ABUS Xplus battery lock
  • Drager
    Suspended carrier system rear. MIK system
  • Gewicht
    -

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.