Nieuw
{{ item.Quote }}

Expression
E+ 0

€ 2.899

Contact
Delen

Opwindend én ontspannend. Met soepele, krachtige ondersteuning en comfortabel rijgedrag is de nieuwe Expression E+ jouw maatje voor woon-werkverkeer, de boodschappen of gewoon om lekker in beweging te blijven.

BELANGRIJKSTE KENMERKEN

Smart ondersteuning

De nieuwe SyncDrive Core 50 Nm motor heeft de Smart Assist-modus, die gebruik maakt van sensoren om voortdurend het optimale ondersteuningsniveau te bepalen en te leveren door automatisch de vermogensafgifte aan te passen.

Comfortabel en veilig

Een frameontwerp met lage instap en een 63 mm verende voorvork, verende zadelpen, krachtige schijfremmen en extra brede banden zorgen ervoor dat jij zelfverzekerd en veilig kunt fietsen op verschillende soorten wegoppervlakken en omstandigheden.

Full-Color Display

RideDash Evo (op geselecteerde modellen) op het stuur maakt het eenvoudig om ritgegevens te bekijken, waaronder snelheid, afstand, batterijniveau en navigatie.

Highlights

Van de carbon riemaandrijving (op geselecteerde modellen) en de algehele vering tot de brede 55mm banden, de Expression E+ is ontworpen voor veiligheid, betrouwbarheid en comfort. Een 63 mm verende voorvork absorbeert hobbels en trillingen, waardoor je soepel kunt rijden op asfalt én schelpenpaden met optimale controle. De voorvork is gekoppeld aan een verende zadelpen om de rit nog verder te versoepelen.

Expression E+ with interactive tooltips

Technologieën

ALUXX Aluminum Technology
RideControl Ergo 2
RideDash Evo
PedalPlus 6-Sensor Technologie
Syncdrive Core

Maatvoering en Geometrie

Onderstaande tabel en uitkomst alleen als referentie gebruiken. Neem contact op met een plaatselijke erkende Liv- of Giant-dealer om de juiste maat te bepalen. Beschikbare maten kunnen van land tot land verschillen.

bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  SML
AZitbuis lengte (mm) (inch)45017,750019,755021,7
BZitbuis hoek (degrees)71,0°71,0°71,0°
CFrame Lengte (horizontaal) (mm) (inch)57022,459523,462024,4
DBalhoofdbuis Lengte (mm) (inch)1405,51606,31807,1
EBalhoofdbuis Hoek (degrees)70,0°70,0°70,0°
FVork Sprong (mm) (inch)441,7441,7441,7
GNaloop (mm) (inch)87,13,487,13,487,13,4
HWielbasis (mm) (inch)72828,775429,777930,7
ILiggende achtervork lengte (mm) (inch)47018,547018,547018,5
JBottom Bracket Drop (mm) (inch)602,4602,4602,4
KStack (mm) (inch)62224,564125,266026
LReach (mm) (inch)3561437414,739315,5
MStand Over Height (mm) (inch)51520,351520,351520,3
NStuur breedte (mm) (inch)69027,269027,269027,2
OStuurpen Lengte (mm) (inch)903,5903,51104,3
PCranklengte (mm) (inch)1706,71706,71706,7
QWielmaat 700C700C700C
Specificaties
  • Motor
    Giant SyncDrive Core, 50Nm, Powered by Yamaha, PedalPlus 6-sensor technology
  • Bedieningsunit
    Giant RideControl Ergo 2 remote, Smart Assist automatic mode, 5 support levels, USB-C (10W)
  • Display
    Giant RideDash EVO, high-angle visibility, 3" full color LCD display, on-board navigation
  • Accu
    Persoonlijke accukeuze: 500Wh of 600Wh (adviesprijs op basis van 500Wh)
  • Maten
    S, M, L
  • Kleuren
    Sangria
  • Frame
    ALUXX aluminium, monotube extra low-stepthrough design.
  • Voorvork
    SR Suntour Mobie A32 DS Coil, 63mm travel 15x100mm axle
  • Stuur
    Alluninum, 30° back sweep, 31.8x660 mm
  • Handvatten
    Comfort Ergo Microtech Plus
  • Stuurpen
    Aluminum angle adjustable stem w/ EVO display bracket
  • Zadelpen
    Suspension 30.9x300mm
  • Zadel
    Selle Royal Essenza Plus
  • Pedalen
    Wellgo C097, PP/ Kraton body, Anti-slip
  • Shifters
    Shimano Nexus 8-speed RevoShift
  • Remmen
    Shimano BR-MT200 hydraulic disc, 180mm [F], 160mm [R]
  • Remhendels
    Shimano BL-MT200
  • Cassette
    Gates CDC stainless steel 22T rear sprocket
  • Ketting
    Gates CDC Carbon Drive 120T CenterTrack belt
  • Crankset
    Gates CDC CenterTrack 46T front sprocket
  • Velgen
    Giant Double Wall Aluminum 622x21
  • Naven
    Shimano HB-TC500-15 100x15 [F], Shimano Nexus 8 disc brake [R]
  • Spaken
    Stainless 14G(2.0mm) [F]Stainless 13-14G(2.3-2.0mm) butted [R]
  • Banden
    Schwalbe Big Ben 55-622 Wire Bead w/ reflective stripe
  • Verlichting
    Axa Blueline 30 LED [F]Axa Blue Line Steady E6 [R]
  • Slot
    ABUS 4750X R
  • Drager
    MIK achterdrager
  • Gewicht
    24,9 kg (maat M, exclusief accu)

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.